• 1rycina.png
  • 2produkcja.png
  • 3symulacje.png
  • 4badania.png
  • 5laboratoriumakred.png

Seminarium Technika strzelnicza w górnictwie nafty i gazu

 

 

W imieniu Dyrekcji Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie i Instytutu Przemysłu Organicznego w Warszawie, pragniemy serdecznie zaprosić na seminarium Technika strzelnicza w górnictwie nafty i gazu, organizowane wspólnymi siłami obu naszych Instytutów, reprezentowanych przez Zakład Techniki Strzelniczej INiG w Krakowie i Oddziału IPO w Krupskim Młynie.

 

 

Seminarium odbędzie się w dniach 18-20.11.2013 r. w Krupskim Młynie k/Tarnowskich Gór. Zasadnicze zajęcia zaplanowano w dniu 19.11.2013 r.

 

Celem seminarium jest przedstawienie jego uczestnikom możliwości zastosowania techniki strzelniczej i materiałów wybuchowych do realizacji zadań w otworach wiertniczych obejmujących cały cykl rozwojowy otworu, a zatem udostępniania, stymulacji i intensyfikacji wydobycia, prac specjalnych i ratunkowych oraz likwidacji, z uwzględnieniem możliwości jakie w tym zakresie stwarzają krajowe środki i technologie, stanowiące przedmiot naszych prac.

 

Drugim, równie ważnym zwłaszcza dla nas aspektem tego spotkania, byłoby wysłuchanie Państwa spostrzeżeń, życzeń, problemów, jakie w tym zakresie napotykacie w swojej praktyce zawodowej, co pozwoliłoby nam kierować we właściwą stronę planowane prace badawcze.

 

W załączeniu przekazujemy ramowy plan spotkania seminaryjnego wraz ze szczegółami tematyki przewidzianej do omówienia.

 

Zapraszając Państwa na seminarium wyrażamy zarazem przekonanie, że poprzez aktywny nasz i Państwa udział w jego programie, możemy utworzyć nową jakość przekładającą się na lepszą realizację wspólnych codziennych prac.

 

Ikona PDF  PROGRAM SEMINARIUM - TECHNIKA STRZELNICZA W GÓRNICTWIE NAFTY I GAZU

 

 

INSTYTUT PRZEMYSŁU ORGANICZNEGO

ODZIAŁ W KRUPSKIM MŁYNIE

ul. Zawadzkiego 1

42-693 Krupski Młyn

tel.: 32 382 11 90

fax : 32 382 11 92

  • Odsłon : 61190

   Kod QR dla urządzeń mobilnych

                     krupskimlyn